Business Development Manager

Twój zakres obowiązków:

  • realizacja targetów sprzedażowych w oparciu o istniejący i nowy biznes

  • opieka powierzoną bazą klientów

  • generowanie leadów sprzedażowych

  • identyfikowanie potrzeb konsumentów i określanie, w jaki sposób nasze rozwiązania mogą je zaspokoić

  • prowadzenie bazy klientów i poszerzanie bazy o nowych klientów

  • współpraca z zespołem sprzedaży w celu zaprojektowania działań dostosowanych do danej branży

  • wykorzystanie narzędzi Salesforce.com, aby zapewnić odpowiednie standardy procesu sprzedaży na wszystkich etapach

Nasze wymagania:

Napisz do nas jeśli przejawiasz motywację, aby rozwijać swoją karierę w sprzedaży i spełniasz co najmniej kilka z poniższych warunków:

  • znasz bardzo dobrze język angielski i polski w mowie i piśmie

  • posiadasz 1-3 letnie doświadczenie w sprzedaży

  • posiadasz silne umiejętności interpersonalne

  • cechuje Cię postawa zorientowana na rezultaty

  • masz instynkt handlowy i zawsze szukasz nowych możliwości

  • jesteś dobrze zorganizowany oraz umiesz pracować pod presją czasu

To oferujemy:

  • możliwość współpracy z czołowymi globalnymi i lokalnymi firmami

  • pozytywne, wielokulturowe środowisko pracy i międzynarodowy zespół

  • możliwość szybkiego poszerzenia wiedzy biznesowej

  • benefity w postaci prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia na życie, karty Multisport, spotkań integracyjnych

  • elastyczne godziny pracy

  • możliwość pracy hybrydowej (2 dni pracy z biura w Krakowie, 3 dni pracy zdalnej)

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres: careers@pmrcorporate.com

W tytule wiadomości proszę wpisać Business Development Manager