Zobacz w jakim stopniu interesujące Cię marki są rozpoznawalne, jakie skojarzenia wywołują wśród klientów oraz potencjalnych klientów i jaki mają wpływ na skłonność do zakupu oraz lojalność wobec marki.
Agnieszka Figiel

Senior Researcher

 

 

 

ROZPOZNAWALNOŚĆ MARKI

Zmierz poziom rozpoznawalności marki na tle konkurentów. Zobacz, jaka część klientów zna markę i w jaki sposób pamięta o niej na co dzień.

SKOJARZENIA WYWOŁYWANE PRZEZ MARKĘ

Zobacz, jakie skojarzenia wywołuje marka na tle konkurentów, które marki kojarzą się z wysoką jakością, unikalnością, atrakcyjnością itd., a które wywołują negatywne skojarzenia. Zrozum, w jaki sposób poszczególne skojarzenia łączą się ze sobą.

OCENA SKUTECZNOŚCI DZIAŁAŃ WIZERUNKOWYCH

Sprawdź, jak działania marketingowe przekładają się na rozpoznawalność marki. Zobacz, czy docierasz do właściwych segmentów i jak rozpoznawalność zmienia się w czasie. Optymalizuj działania marketingowe, wykorzystując tę wiedzę.

POZIOM ROZWOJU MARKI

Porównaj poziom rozpoznawalności marki z informacjami o sprzedaży, aby zrozumieć poziom rozwoju marki na tle marek konkurencyjnych. Oceń wpływ rozpoznawalności marki na wyniki sprzedaży w danej branży. Ustal kierunki rozwoju poszczególnych marek w portfelu.

ŹRÓDŁA ROZPOZNAWALNOŚCI MAREK

Dowiedz się, w jaki sposób konkurenci budują rozpoznawalność swoich marek. Zidentyfikuj słabe i mocne strony obecnych działań wizerunkowych.

Szukasz najlepszego rozwiązania dla dalszego rozwoju swojej firmy?

Porozmawiaj z nami już dzisiaj!

Monika Szczypta

Senior Business Development Manager

 

Tel.: +48 607 979 580
Ta strona używa plików cookie. Kontynuując przeglądanie witryny, akceptujesz politykę prywatności i wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie.