Badania marki

 

Zobacz w jakim stopniu interesujące Cię marki są rozpoznawalne, jakie skojarzenia wywołują wśród klientów oraz potencjalnych klientów i jaki mają wpływ na skłonność do zakupu oraz lojalność wobec marki.

Agnieszka Figiel

Senior Researcher

 

 

 

ROZPOZNAWALNOŚĆ MARKI

Zmierz poziom rozpoznawalności marki na tle konkurentów. Zobacz, jaka część klientów zna markę i w jaki sposób pamięta o niej na co dzień.

SKOJARZENIA WYWOŁYWANE PRZEZ MARKĘ

Zobacz, jakie skojarzenia wywołuje marka na tle konkurentów, które marki kojarzą się z wysoką jakością, unikalnością, atrakcyjnością itd., a które wywołują negatywne skojarzenia. Zrozum, w jaki sposób poszczególne skojarzenia łączą się ze sobą.

OCENA SKUTECZNOŚCI DZIAŁAŃ WIZERUNKOWYCH

Sprawdź, jak działania marketingowe przekładają się na rozpoznawalność marki. Zobacz, czy docierasz do właściwych segmentów i jak rozpoznawalność zmienia się w czasie. Optymalizuj działania marketingowe, wykorzystując tę wiedzę.

POZIOM ROZWOJU MARKI

Porównaj poziom rozpoznawalności marki z informacjami o sprzedaży, aby zrozumieć poziom rozwoju marki na tle marek konkurencyjnych. Oceń wpływ rozpoznawalności marki na wyniki sprzedaży w danej branży. Ustal kierunki rozwoju poszczególnych marek w portfelu.

ŹRÓDŁA ROZPOZNAWALNOŚCI MAREK

Dowiedz się, w jaki sposób konkurenci budują rozpoznawalność swoich marek. Zidentyfikuj słabe i mocne strony obecnych działań wizerunkowych.

Panel konsumencki

PMR dysponuje własnym internetowym Panelem Konsumenckim, gdzie realizujemy badania na potrzeby własne oraz naszych klientów. W trosce o najwyższy standard realizowanych badań i uzyskiwanych wyników Panel Konsumencki PMR znajduje się pod naszą nieustanną opieką. Dbamy o strukturę panelu, kontrolujemy jakość odpowiedzi panelistów i monitorujemy całe proces zarządzania panelem. Jest on administrowany przez SW Research.

Zalety Panelu
dokładne informacje nt. panelistów: cechy społeczno-demograficzne, profil
zmotywowani paneliści, biorący udział tylko w naszych badaniach
behawioralny, zachowania konsumenckie
możliwość realizacji dużych prób
struktura panelu odpowiadająca strukturze populacji (mozliwość realizacji prób reprezentatywnych i prób celowo-kwotowych)
Szukasz najlepszego rozwiązania dla dalszego rozwoju swojej firmy?

Porozmawiaj z nami już dzisiaj!

Monika Szczypta

Senior Business Development Manager

 

Tel.: +48 607 979 580