Badania klientów

 

Poznaj potrzeby konsumentów, klientów B2B lub mieszkańców. Zrozum co ich interesuje, jakie mają oczekiwania, preferencje, jakie kryteria decydują o wyborze produktu lub dostawcy.

Agnieszka Figiel

Senior Researcher

 

 

 

OCZEKIWANIA I PREFERENCJE KLIENTÓW

Wysłuchaj oczekiwań klientów. Poznaj preferencje klientów dotyczące produktów i usług. Pozwól klientom ocenić istniejące lub projektowane produkty. Przeanalizuj, w jaki sposób Twoja oferta i oferta konkurentów odpowiada potrzebom klientów. Zoptymalizuj własne produkty.

SEGMENTACJA KLIENTÓW

Stwórz segmentację klientów po ich zrachowaniach, cechach lub oczekiwaniach. Zrozum różnice pomiędzy różnymi segmentami klienta i ich wpływ na sposób dokonywania zakupów, wybór produktów i skłonność do zapłaty. Przełóż wyniki segmentacji na działania marketingowe, sprzedażowe, dystrybucję oraz produkt.

KRYTERIA WYBORU PRODUKTÓW LUB USŁUG

Poznaj najważniejsze kryteria zakupowe klientów. Zmierz, jaką rolę wśród tych kryteriów odgrywają sprzedaż, cena, logistyka, obsługa posprzedażowa oraz różne cechy produktów i usług. Zrozum zależności pomiędzy funkcjonowaniem poszczególnych funkcji przedsiębiorstwa a poziomem realizacji potrzeb klientów.

SATYSFAKCJA KLIENTÓW

Poznaj poziom satysfakcji klientów z produktu lub usługi. Zobacz, jak poziom satysfakcji różni się w zależności od lokalizacji, rodzaju usługi lub produktu, procesu i jak zmienia się w czasie. Porównaj poziom satysfakcji z klientami konkurentów. Zrozum, jakie czynniki w największym stopniu wpływają pozytywnie i negatywnie na satysfakcję klientów. Usprawnij procesy, które mają największy wpływ na percepcję klienta.

Panel konsumencki

PMR dysponuje własnym internetowym Panelem Konsumenckim, gdzie realizujemy badania na potrzeby własne oraz naszych klientów. W trosce o najwyższy standard realizowanych badań i uzyskiwanych wyników Panel Konsumencki PMR znajduje się pod naszą nieustanną opieką. Dbamy o strukturę panelu, kontrolujemy jakość odpowiedzi panelistów i monitorujemy całe proces zarządzania panelem. Jest on administrowany przez SW Research.

Zalety Panelu
dokładne informacje nt. panelistów: cechy społeczno-demograficzne, profil
zmotywowani paneliści, biorący udział tylko w naszych badaniach
behawioralny, zachowania konsumenckie
możliwość realizacji dużych prób
struktura panelu odpowiadająca strukturze populacji (mozliwość realizacji prób reprezentatywnych i prób celowo-kwotowych)
Szukasz najlepszego rozwiązania dla dalszego rozwoju swojej firmy?

Porozmawiaj z nami już dzisiaj!

Monika Szczypta

Senior Business Development Manager

 

Tel.: +48 607 979 580