Poznaj potrzeby konsumentów, klientów B2B lub mieszkańców. Zrozum co ich interesuje, jakie mają oczekiwania, preferencje, jakie kryteria decydują o wyborze produktu lub dostawcy.
Agnieszka Figiel

Senior Researcher

 

 

 

OCZEKIWANIA I PREFERENCJE KLIENTÓW

Wysłuchaj oczekiwań klientów. Poznaj preferencje klientów dotyczące produktów i usług. Pozwól klientom ocenić istniejące lub projektowane produkty. Przeanalizuj, w jaki sposób Twoja oferta i oferta konkurentów odpowiada potrzebom klientów. Zoptymalizuj własne produkty.

SEGMENTACJA KLIENTÓW

Stwórz segmentację klientów po ich zrachowaniach, cechach lub oczekiwaniach. Zrozum różnice pomiędzy różnymi segmentami klienta i ich wpływ na sposób dokonywania zakupów, wybór produktów i skłonność do zapłaty. Przełóż wyniki segmentacji na działania marketingowe, sprzedażowe, dystrybucję oraz produkt.

KRYTERIA WYBORU PRODUKTÓW LUB USŁUG

Poznaj najważniejsze kryteria zakupowe klientów. Zmierz, jaką rolę wśród tych kryteriów odgrywają sprzedaż, cena, logistyka, obsługa posprzedażowa oraz różne cechy produktów i usług. Zrozum zależności pomiędzy funkcjonowaniem poszczególnych funkcji przedsiębiorstwa a poziomem realizacji potrzeb klientów.

SATYSFAKCJA KLIENTÓW

Poznaj poziom satysfakcji klientów z produktu lub usługi. Zobacz, jak poziom satysfakcji różni się w zależności od lokalizacji, rodzaju usługi lub produktu, procesu i jak zmienia się w czasie. Porównaj poziom satysfakcji z klientami konkurentów. Zrozum, jakie czynniki w największym stopniu wpływają pozytywnie i negatywnie na satysfakcję klientów. Usprawnij procesy, które mają największy wpływ na percepcję klienta.

Szukasz najlepszego rozwiązania dla dalszego rozwoju swojej firmy?

Porozmawiaj z nami już dzisiaj!

Monika Szczypta

Senior Business Development Manager

 

Tel.: +48 607 979 580
Ta strona używa plików cookie. Kontynuując przeglądanie witryny, akceptujesz politykę prywatności i wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie.