Kariera w PMR

Jeśli szukasz pracy w dynamicznej firmie, która od ponad 25 lat świadczy usługi na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej, to zachęcamy Cię do przesłania swojego CV!

 

PMR to lider w dziedzinie analiz i badań rynkowych. Świadczymy również usługi konsultingowe, a nasza wiedza i doświadczenie umożliwiają firmom zrealizowanie ich strategicznych celów. Naszym zespołem kieruje pasja do odkrywania nowych trendów i zmian na rynkach, co pozwala nam dostarczać najbardziej trafne i wartościowe informacje dla naszych klientów.

 

W PMR zatrudniamy ponad 100 osób, w tym analityków, badaczy oraz specjalistów w dziedzinie prognozowania gospodarczego. Gwarantujemy naszym pracownikom atrakcyjne warunki zatrudnienia, rozwój zawodowy oraz satysfakcję z pracy w zespole najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie.

 

Jeśli jesteś zainteresowany/a dołączeniem do PMR, prześlij swoje CV, a my skontaktujemy się z Tobą, aby omówić możliwości współpracy.

Aktualne oferty pracy

Ta strona używa plików cookie. Kontynuując przeglądanie witryny, akceptujesz politykę prywatności i wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie.