Badania rynku na zlecenie

Firmy, które planują podjęcie strategicznych decyzji, potrzebują odpowiedniego wsparcia informacyjnego lub weryfikacji własnych danych i analiz. Uwarunkowania dla podjęcia nowych działań – poczynając od makroekonomicznych a kończąc na bezpośrednim otoczeniu konkurencyjnym – stanowią podstawę analiz składających się na opis potencjału rynku.

Co oferujemy w ramach badania rynku?

Efektem badania jest dokument kompleksowo opisujący sytuację w analizowanej branży, obejmujący oszacowanie przeszłych, aktualnych i przyszłych wartości i wielkości rynku, udziałów głównych graczy i segmentów oraz analizę trendów i kluczowych wydarzeń na rynku. Stosując komplementarne względem siebie techniki zbierania informacji i posługując się modelem wzajemnej weryfikacji pozyskanych danych, budujemy możliwie pełny obraz rynku.

Jak przeprowadzamy badanie rynku?

Badanie rozpoczynamy od analizy desk research. Kolejne etapy uzależnione są od obszaru, którego projekt dotyczy. Mogą to być badania konsumenckie B2C lub badania B2B. PMR dysponuje zespołem wewnętrznych ekspertów przygotowujących w cyklu ciągłym analizy dotyczące kluczowych sektorów gospodarki. Analizy te opierają się na aktualizowanych na bieżąco danych rynkowych.  

Skontaktuj się z nami

Wyślij
Dziękujemy za wiadomość.
Wkrótce skontaktujemy sie z Tobą.
Wystąpił błąd podczas przesyłania formularza.
Prosimy o kontakt telefoniczny.
Ta strona używa plików cookie. Kontynuując przeglądanie witryny, akceptujesz politykę prywatności i wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie.