PMR Market Experts

PMR to lider na rynku doradztwa biznesowego i usług badawczych realizowanych w krajach Europy Środkowo-Wschodniej oraz Wspólnoty Niepodległych Państw. Nasi konsultanci, analitycy i badacze od ponad 20 lat wspierają lokalnych i globalnych graczy rynkowych, dostarczając im skutecznych rozwiązań biznesowych i eksperckiej wiedzy o rynku.

20+ lat na rynku
250+ projektów rocznie
500+ globalnych klientów

 

 • Zaufanie globalnych korporacji i lokalnych firm
  Projekty zlecane nam przez powracających klientów stanowią większość naszych prac. Nowych klientów pozyskujemy bardzo często dzięki rekomendacjom. Zrealizowaliśmy wiele projektów na rzecz firm lokalnych i regionalnych. Ale zaufali nam także najwięksi – wielu z naszych klientów to globalne przedsiębiorstwa z listy Fortune 500.
 • Ekspercka wiedza rynkowa
  Nasze rekomendacje biznesowe opieramy na faktach, nie na intuicji. Nie tylko zatrudniamy skutecznych profesjonalistów, ale również regularnie współpracujemy z zewnętrznymi ekspertami branżowymi i technicznymi. A dane rynkowe samodzielnie zbieramy we własnym studiu badawczym, co daje gwarancję wiarygodności oraz rzetelności.
 • Znajomość lokalnych rynków
  Dobrze znamy lokalne rynki – ich specyfikę, wymagania i otoczenie biznesowe. Przy projektach pracują zawsze osoby z odpowiednim doświadczeniem w analizowanym regionie. W ten sposób mamy pewność, że w analizach uwzględniamy wszystkie istotne informacje, zagrożenia oraz możliwości biznesowe otwierające się przed naszymi klientami.
 • Praktyczne rozwiązania i skuteczne strategie
  Jesteśmy świadomi tego, że nie teoretyczna wiedza, ale realne działania budują sukces rynkowy naszych klientów. Dlatego też nie ograniczamy się do przekazywania im suchych informacji, ale tworzymy dla nich skuteczne strategie, konkretne plany działań i praktyczne narzędzia biznesowe.
 • Doświadczony zespół
  Nasi pracownicy to w większości osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży doradztwa biznesowego i badań rynku. To właśnie dzięki ich wiedzy i kompetencjom nasze usługi spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.
 • Międzynarodowe projekty
  Zrealizowaliśmy wiele projektów na międzynarodową skalę. Posiadamy wiedzę i know-how zapewniające sprawne i skuteczne prowadzenie projektów w wielu krajach równocześnie. Podejście lokalne zawsze uzupełniamy ekspertyzą w zakresie trendów globalnych i szerokim spojrzeniem na badany problem biznesowy.
 • Wysoka jakość
  Charakteryzuje nas perfekcjonizm. Nie akceptujemy kompromisów, gdy chodzi o jakość pracy. Nad każdym, nawet najmniejszym projektem, pracujemy do czasu, gdy dopniemy wszystko na ostatni guzik.
 • Etyka pracy
  Szanujemy wszelkie przekazywane nam dane i ich poufny charakter. Można nam zaufać i powierzyć każdą informację. Zapewniamy bezpieczeństwo danych na każdym etapie realizacji projektu.

Makes sense.

 

Najważniejszym celem PMR jest wspieranie naszych klientów w rozwoju ich biznesów. Dokładamy starań, by nasze usługi pomagały osiągnąć im długotrwałą przewagę konkurencyjną.

Dostarczamy naszym klientom eksperckiej wiedzy, praktycznych rozwiązań biznesowych oraz skutecznych strategii rynkowych. Jakość i etyka pracy to nasz savoir-vivre. Wieloletnie doświadczenie oraz szerokie kompetencje to znak rozpoznawczy naszego zespołu.

 

Wiemy, co w biznesie ma znaczenie!

 

Formularz kontaktowy

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Rozumiem, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwośći ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest PMR Ltd. Sp. z o.o.