Rynek budowlany

PMR od ponad 20 lat prowadzi systematyczne badania i analizy dotyczące rynku budowlanego oraz materiałów budowlanych w Polsce oraz w krajach regionu CEE i CIS. Klientom działającym w branży budowlanej oferujemy cyklicznie publikowane raporty branżowe, badania ilościowe i jakościowe oraz prognozy realizowane na indywidualne zlecenie.

Oferta PMR dla branży budowlanej obejmuje:

 • Cyklicznie publikowane raporty na temat rynku budowlanego w Polsce oraz w krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Raporty zawierają m.in. informacje na temat wielkości rynku, udziałów głównych graczy, trendów i wydarzeń w analizowanej branży. Kluczową częścią raportów są także wnikliwe i opatrzone szerokim komentarzem prognozy. Prognozy opracowuje zespół ekspertów w dziedzinie modelowania ekonometrycznego oraz analityków branżowych. Pełna oferta raportów znajduje się tutaj.
 • Usługi pomiaru i prognozowania wartości wybranych sektorów rynku, realizowane na indywidualne zlecenie klientów.
 • Ilościowe i jakościowe badania rynku, w tym z wykorzystaniem metod CATI, CAWI, FGI, IDI, wywiadów eksperckich i innych metodologii.
 • Usługi międzynarodowej realizacji terenowej badań ilościowych i jakościowych (fieldwork) w regionie CEE, realizowane dla innych firm badawczych.

Kraje, w których regularnie realizujemy badania i analizy:

 • Polska
 • Rosja
 • Czechy
 • Węgry
 • Słowacja
 • Ukraina
 • Rumunia.

Istnieje także możliwość realizacji badania w innych krajach Europy Środkowo-Wschodniej (CEE) lub Wspólnoty Niepodległych Państw (CIS), a także w innych regionach.

Klientami PMR w branży budowlanej są generalni wykonawcy, producenci i dystrybutorzy materiałów budowlanych, deweloperzy, banki oraz instytucje państwowe i międzynarodowe.

Napisz do nas

W celu uzyskania szczegółowych informacji, prosimy o kontakt z Zespołem Construction:

Monika Szczypta
Monika Szczypta

Business Development Manager (ICT & Construction)
+48 607 979 580
monika.szczypta@pmrcorporate.com

Marlena Kupisz
Marena Kupisz

Sales Specialist (Construction)
+48 721 730 102
marlena.kupisz@pmrcorporate.com

Szymon Wójcik
Szymon Wójcik

Sales Specialist (Construction)
szymon.wojcik@pmrcorporate.com

Szymon Jungiewicz
Szymon Jungiewicz

Construction Business Unit Director
szymon.jungiewicz@pmrcorporate.com

Marcin Uryga
Marcin Uryga

Senior Construction Market Analyst
marcin.uryga@pmrcorporate.com

Raporty
rynek budowlany w Polsce
rynek hvac w Polsce
rynek prefabrykacji betonowej w Polsce
rynek-usług-diagnostyki-laboratoryjnej
Cyklicznie publikowane raporty na temat rynku budowlanego w Polsce oraz w krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Prognozy opracowuje zespół ekspertów w dziedzinie modelowania ekonometrycznego oraz analityków branżowych.
Projekty
projektyPMR-slider
Oferujemy badania rynku oraz analizy i prognozy gospodarcze realizowane na indywidualne zlecenie Klientów. Specjalizujemy się obliczaniu wielkości rynków, opracowywaniu prognoz ich rozwoju oraz badaniach ankietowych business-to-business.
Sklep
sklepPMR
Oferta PMR obejmuje:
- Cykliczne raporty na temat rynków Retail, Construction, Pharma & Healthcare oraz ICT w krajach Europy Środkowo-Wschodniej
- Ilościowe i jakościowe badania rynku, w tym z wykorzystaniem metod CATI, CAWI, FGI, IDI, wywiadów eksperckich i innych metodologii.
- Usługi międzynarodowej realizacji terenowej badań ilościowych i jakościowych w regionie CEE
Raporty
Projekty
Sklep

Nasze inne branże

Przewiń do góry