Wiedza o rynkach

PMR od ponad 25 lat analizuje rynki w Polsce na zlecenie klientów korporacyjnych oraz instytucjonalnych. Specjalizujemy się w analizach handlu detalicznego, budownictwa, informatyki, telekomunikacji oraz sektora medycznego. Analizy najważniejszych segmentów tych rynków dostępne są w formie gotowych, cyklicznie publikowanych raportów, a w razie braku gotowego opracowania, realizujemy także badania rynku na indywidualne zlecenie.

Raporty PMR zawierają kompleksowy opis i prognozę rozwoju sytuacji w badanym sektorze. Prezentujemy m.in. wielkość i dynamikę rynku, informacje o głównych graczach, analizę kluczowych wydarzeń i trendów oraz 5-letnie prognozy rozwoju branży. Dodatkowo, w raportach można znaleźć także informacje o kanałach dystrybucji, segmentacja odbiorców, analiza uwarunkowań prawno-regulacyjnych. Prezentowanym danym towarzyszy ekspercki komentarz, analiza i interpretacja analityków PMR.

Raporty branżowe PMR wspomagają opracowywanie strategii biznesowych, wprowadzanie na rynek nowych produktów, wejście firm na nowe rynki, monitorowanie udziału rynkowego względem konkurencji oraz dokonywanie inwestycji, fuzji i przejęć.

mypmr.pro

platforma na której uzyskasz dostęp do swoich produktów
i zobaczysz całkowitą ofertę raportów i insightów branżowych

Ta strona używa plików cookie. Kontynuując przeglądanie witryny, akceptujesz politykę prywatności i wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie.