Referencje - 12 listopada 2007

SANDVIK

Globalna grupa inżynieryjna o zaawansowanej technologii dostarczającą rozwiązań zwiększających produktywność, rentowność oraz mających wpływ na zrównoważony rozwój dla przemysłu wytwórczego, wydobywczego i infrastrukturalnego.
PMR zostało poproszone o przygotowanie raportu na temat frezarek drogowych i rynku ostrzy frezarskich w Polsce. Biorąc pod uwagę wysoką jakość otrzymanej przez nas pracy, pragniemy przekazać PMR poniższe referencje.

Raport sporządzony przez PMR z pewnością będzie pomocny przy pozycjonowaniu naszej firmy na rynku. Jesteśmy wysoce usatysfakcjonowani nie tylko jakością wykonanej pracy i fachowością zespołu PMR, ale również jego elastycznością i świetnymi umiejętnościami komunikacyjnymi.

Konsultanci PMR wykazali się wysoką aktywnością i włożyli dużo wysiłku w zrozumienie naszych priorytetów biznesowych. Dokonali oceny naszej aktualnej sytuacji i sporządzili rekomendacje na temat najodpowiedniejszej strategii rynkowej. Bez cienia wątpliwości mogę potwierdzić ich wiedzę i doświadczenie w regionie. Bez wahania poleciłbym ich usługi.
Bronisław Zielonka
Technical Director Sandvik