Referencje - 15 października 2007

CUPA GROUP

Mędzynarodowa firma składająca się z 75 firm z oddziałami w 9 krajach i 25 kamieniołomów. Dwie główne spółki grupy to Cupa Pizarras, światowy lider w dziedzinie łupków naturalnych, oraz Cupa Stone, eksperci w dziedzinie kamienia naturalnego.
Firma Cupa Natural Materials potrzebowała szczegółowych informacji na temat rynku materiałów budowlanych w jednym z krajów Europy Wschodniej. Postanowiliśmy zlecić wykonanie dogłębnego badania rynku i sporządzenie rekomendacji na temat najlepszego dla nas sposobu wejścia na rynek. Zdecydowaliśmy się na współpracę z firmą PMR, która wydała się nam partnerem zdolnym dostarczyć nie tylko dane takiej jakości, jakiej oczekiwaliśmy, ale również oferującym doskonały stosunek jakości do ceny.

W trakcie realizacji projektu PMR całkowicie spełnił nasze oczekiwania. Dostarczony nam raport z badania rynku był w najwyższym stopniu profesjonalny oraz wyczerpujący i wnikliwy. Ponadto zawierał nie tylko wyniki przeprowadzonego badania, ale również szczegółowe i cenne rekomendacje. Tym samym nie tylko spełnił, ale wręcz przerósł wszystkie nasze oczekiwania.

Warta podkreślenia jest również komunikacja z zespołem PMR w trakcie projektu - regularnie i na bieżąco przekazywano nam informacje zwrotne i sprawozdania z postępu prac. Ogólnie rzecz biorąc, jakość usługi, jaką PMR wykonał dla Cupa Natural Materials, była doskonała.

Kierownicy projektu, z którymi współpracowaliśmy byli bardzo wyczuleni na nasze potrzeby, a przy tym po prostu przyjemnie się z nimi współpracowało. Zdecydowanie polecam usługi PMR.

Lewis McNeice
Marketing Director Cupa Group