250+projektów badawczo-doradczych rocznie
500+globalnych klientów
5 000+przebadanych marek

Konsultanci PMR wywiązali się z powierzonych zadań bardzo rzetelnie i terminowo. Na uwagę zasługuje również bardzo dobry kontakt z pracownikami firmy i błyskawiczna reakcja na zgłaszane wątpliwości. W związku z powyższym możemy zarekomendować firmę PMR jako solidnego, sprawdzonego, kompetentnego i godnego polecenia partnera.

PSI Polska

Projekt nie tylko dostarczył wglądu w zachowania, plany i aspiracje klientów, ale jego wyniki są realnie wykorzystywane w budowaniu strategii działań rynkowych i komunikacji z klientem ostatecznym.

Bayer

Zaufali nam:

Wysoki poziom usługi dopełnia także późniejsza współpraca związana z modyfikacją lub dodaniem zagadnień na potrzeby dalszej analizy. Wszystkie ewentualne pomysły, edycje, korekty odbywały się na bieżąco.

Unilever

Praca wykonana przez dział PMR Consulting już przy kilku projektach, do których został zaangażowany przez naszą firmę, odznaczała się wysoką jakością. W szczególności PMR stara się dostarczyć zamawiającemu określoną wartość dodaną, jest pomocny i elastyczny przy dopasowywaniu żądań klienta do zakresu prac, a w swych czynnościach wykazuje się profesjonalizmem.

Shell
20+lat na rynku
50+przebadanych krajów
150+regularnych raportów rynkowych

Raport PMR dotyczący rynku, na którym działamy dostarczył nam wielu ciekawych informacji i pod wieloma względami przekroczył nasze oczekiwania dotyczące szczegółowości i dokładności danych o naszej branży. Jesteśmy zadowoleni z wykonanej przez PMR pracy i dochowania ambitnego terminu realizacji projektu.

AAT

PMR Consulting & Research pokazał swój profesjonalizm zarówno w zarządzaniu projektem, dokładności, jak i prezentacji wyników. Dzięki wspaniałemu poziomowi obsługi klienta, zaangażowaniu analityków oraz doświadczeniu, otrzymaliśmy raport, który w pełni spełniał nasze oczekiwania oraz potwierdzał kompetencje zespołu.

Doka

Konsultanci PMR wykazali się wysoką aktywnością i włożyli dużo wysiłku w zrozumienie naszych priorytetów biznesowych. Dokonali oceny naszej aktualnej sytuacji i sporządzili rekomendacje na temat najodpowiedniejszej strategii rynkowej. Bez cienia wątpliwości mogę potwierdzić ich wiedzę i doświadczenie w regionie.

Sandvik

Zaufali nam:

Jesteśmy w pełni zadowoleni ze współpracy z firmą i możemy ją polecić jako wiarygodnego partnera w realizacji badań i analiz rynku.

IBM

Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić PMR oraz jego analityków jako kompetentnych i rzeczowo przygotowanych partnerów do współpracy w zakresie badań marketingowych.

Kopalnia Soli w Wieliczce

Jesteśmy zadowoleni ze świadczonych usług, w tym z eksperckiego wsparcia, profesjonalizmu, terminowości i dobrej komunikacji. Współpraca z PMR pozwoliła nam szybciej zdobyć wiedzę na temat polskiego rynku oraz dała nam większą pewność w naszych wyborach i decyzjach.

Orbico
100+osób pracujących na sukces klientów
300+partnerów biznesowych
100%zaangażowania przy każdym projekcie!

W opinii firmy Ruukki PMR jest partnerem godnym polecenia nie tylko ze względu na posiadaną wiedzę i doświadczenie oraz standardy pracy, ale również dlatego, że pracujący tam ludzie potrafią zrozumieć różne modele biznesowe i współpracować z klientem na każdym etapie projektu.

Ruukki

Formularz kontaktowy

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Rozumiem, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwośći ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest PMR Ltd. Sp. z o.o.