fbpx

Konsultant

PMR to lider na rynku doradztwa biznesowego i usług badawczych realizowanych w krajach Europy Środkowo-Wschodniej oraz Wspólnoty Niepodległych Państw. Nasi konsultanci, analitycy i badacze od ponad 20 lat wspierają lokalnych i globalnych graczy rynkowych, dostarczając im skutecznych rozwiązań biznesowych i eksperckiej wiedzy o rynku. W związku z dynamicznym rozwojem firmy, szukamy zdolnych i ambitnych osób do naszego zespołu w Krakowie na stanowisko: KONSULTANT BIZNESOWY.

Zakres obowiązków:

  • Identyfikowanie problemów biznesowych klienta i projektowanie odpowiednich rozwiązań rynkowych
  • Przygotowywanie analiz i prezentacji
  • Komunikacja z klientem
  • Komunikacja z zespołem badaczy PMR
  • Wsparcie w procesie sprzedaży

Wymagania:

  • Zainteresowanie tematami gospodarczymi
  • Minimum 2 lata doświadczenia w branży doradczej, badawczej, finansowej lub podobnej
  • Podstawowe umiejętności zarządzania projektami
  • Efektywne komunikowanie się z klientami
  • Gotowość do intensywnej nauki
  • Zdolność do analitycznego i samodzielnego myślenia
  • Umiejętność prezentacji danych
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Znajomość innego języka, zwłaszcza z regionu Europy Środkowo-Wschodniej będzie dodatkowym atutem

Co oferujemy?

  • Ciekawą i ambitną pracę, w której nigdy nie będziesz się nudzić
  • Mnóstwo możliwości rozwoju profesjonalnego i osobistego
  • Przyjazne miejsce pracy, w którym docenimy Twoją wyjątkowość
  • Pracę przy strategicznych projektach naszych klientów
  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz pakiet dodatkowych korzyści

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres: Forum.Office@pmrcorporate.com

Do aplikacji prosimy dołączyć poniższe oświadczenie:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 roku; tekst jednolity Dz.U. 2016, poz. 922).