fbpx

Ankieter

PMR to lider na rynku doradztwa biznesowego i usług badawczych realizowanych w krajach Europy Środkowo-Wschodniej oraz Wspólnoty Niepodległych Państw. Nasi konsultanci, analitycy i badacze od ponad 20 lat wspierają lokalnych i globalnych graczy rynkowych, dostarczając im skutecznych rozwiązań biznesowych i eksperckiej wiedzy o rynku. W związku z dynamicznym rozwojem firmy, szukamy zdolnych i ambitnych osób do naszego zespołu w Krakowie na stanowisko ANKIETER.

Praca na stanowisku ankietera telefonicznego polega na przeprowadzaniu wywiadów przez telefon według otrzymanego kwestionariusza. Osoby, które pomyślnie przejdą proces rekrutacji, trafiają do naszej bazy ankieterów. Praca ma charakter dorywczy, jednak w momencie otwarcia projektu wymaga dość dużej dyspozycyjności. Przy większości projektów praca będzie miała miejsce w godzinach od 9:00 do 17:00 (w przypadku wywiadów z firmami) lub od 15:00 do 20:00 (w przypadku wywiadów z osobami indywidualnymi), od poniedziałku do piątku. Miejscem pracy jest siedziba naszej firmy.

Szukamy osób:

  • o dobrej dykcji
  • lubiących kontakty z ludźmi
  • inteligentnych
  • samodzielnych, dobrze radzących sobie w nietypowych sytuacjach
  • sprawnie korzystających z komputera (Word, Excel, Outlook, Internet)
  • dyspozycyjnych.

Oferujemy pracę w miłej atmosferze, atrakcyjne warunki wynagrodzenia oraz współpracę na podstawie umowy cywilno-prawnej.

Dla osób, które wykażą się wysokim zaangażowaniem oraz skutecznością, przewidujemy możliwość dłuższej współpracy oraz szansę na rozwijanie swoich umiejętności poprzez pomoc przy koordynowaniu projektów badawczych.

UWAGA: Praca ankietera nie wiąże się ze sprzedażą żadnych produktów ani usług!

Wiemy, że w sieci krąży mnóstwo ogłoszeń oferujących pracę w Call Center. Wiemy, że staracie się ich unikać i sięgać po nie w ostateczności. My jednak zapewniamy pracę naprawdę w bardzo dobrej atmosferze. Prowadzimy studio CATI, które cieszy się bardzo dobrą opinią i w którym realizacja wywiadów stanowi przyjemne i interesujące wyzwanie. Jeśli więc masz trochę czasu, lubisz rozmawiać z ludźmi, dołącz do naszego zespołu!

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres Forum.Office@pmrcorporate.com  z tematem maila: „Ankieter”.

Do aplikacji prosimy dołączyć poniższe oświadczenie:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 roku; tekst jednolity Dz.U. 2016, poz. 922).