O firmie

PMR powstał w 1995 r. w Krakowie jako wydawca anglojęzycznego czasopisma biznesowego „Polish Market Review” adresowanego do zagranicznych przedsiębiorstw działających w Polsce. Firmę założyła grupa inwestorów z USA i Polski, do której później dołączyli udziałowcy z Wielkiej Brytanii oraz RPA.

Obecnie jesteśmy wiodącą firmą badawczo-konsultingową w Polsce. Od ponad 25 lat badamy rynki nie tylko w Europie, ale także na świecie i wspieramy firmy, ułatwiając im podejmowanie strategicznych decyzji oraz umożliwiając realizację założonych celów.

Specjalizujemy się w szczególności w takich branżach jak handel detaliczny, hurtowy i internetowy, produkcja FMCG, HoReCa, ochrona zdrowia i farmacja, ICT, telekomunikacja i media oraz budownictwo.

Zatrudniamy blisko 100-osobowy zespół ekspertów, analityków, badaczy i specjalistów w dziedzinie prognozowania gospodarczego, którzy łączą bogate doświadczenie praktyczne ze specjalistyczną wiedzą. 

Główna siedziba PMR mieści się w Krakowie, a w 2022 r. otwarliśmy drugie biuro w Poznaniu.

W PMR patrzymy na rynki kompleksowo, co pozwala nam dostarczać firmom niezbędne rozwiązania przydatne w planowaniu strategicznym i operacyjnym.
Wraz z naszymi klientami tworzymy innowacyjne strategie i realizujemy cele biznesowe, zwiększając ich konkurencyjność i pozycję na rynku.  

PMR w liczbach

25+ lat doświadczenia
2 000+ zrealizowanych projektów
500+ wskaźników monitorowanych rocznie
120+ cyklicznych raportów rynkowych
50+ przebadanych krajów
100% zaangażowania

Skontaktuj się z nami

Wyślij
Dziękujemy za wiadomość.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.
Wystąpił błąd podczas przesyłania formularza.
Prosimy o kontakt telefoniczny.
Ta strona używa plików cookie. Kontynuując przeglądanie witryny, akceptujesz politykę prywatności i wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie.