fbpx

Marketing na rynku mieszkań w Polsce

Polski rynek nieruchomości wciąż intensywnie się rozwija. W styczniu 2017 roku oddano do użytkowania rekordową liczbę mieszkań – aż 14.376 (czyli o 12,5% więcej niż w styczniu 2016 roku). Doskonałą kondycję rynku potwierdzają nie tylko wysokie wyniki sprzedażowe deweloperów, ale również największa liczba wydanych pozwoleń na budowę oraz inwestycji budowlanych zrealizowanych w segmencie mieszkaniowym. Wysoki popyt na nieruchomości powoduje jednak wzrost konkurencji, a to wymusza na deweloperach usprawnianie procesów okołosprzedażowych. Rozwija się więc nie tylko sama branża, ale również marketing na rynku mieszkań.

Chcąc lepiej poznać działania marketingowe i promocyjne podejmowane obecnie przez deweloperów, przeprowadziliśmy badanie rynku, które przyniosło odpowiedzi na szereg istotnych pytań:

  • Czy działania marketingowe deweloperów realnie wpływają na decyzje klientów?
  • Które z podejmowanych działań marketingowych na rynku nieruchomości są najbardziej efektywne?
  • Jaka jest wysokość wydatków na marketing w polskiej branży nieruchomości?
  • Jakie są oczekiwania klientów zainteresowanych zakupem mieszkań?
  • Skąd klienci czerpią wiedzę na temat dostępnej oferty na rynku nieruchomości?

Zobacz szczegółowe wyniki badania rynku >

Udostępnij tę stronę!

Formularz kontaktowy

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Rozumiem, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwośći ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest PMR Ltd. Sp. z o.o.