Analizy w sektorze handlu & FMCG

Dzięki danym PMR klienci mogą otrzymać pełen obraz rynku handlu detalicznego w Polsce i krajach Europy Środkowo-Wschodniej.

Nasze analizy obejmują w szczególności następujące obszary: handel spożywczy i FMCG, HoReCa, marki własne, rynek hurtowy FMCG, rynek kosmetyczny, odzieżowy i obuwniczy, DIY, mebli i wyposażenia wnętrz, artykułów sportowych, produktów dla dzieci, RTV, AGD i elektroniki użytkowej oraz e-commerce.

Dzięki raportom klienci otrzymują dostęp do szeregu danych finansowych, wartości rynków, segmentów i kanałów dystrybucji wraz z unikalnymi prognozami na kilka następnych lat. Dzięki wynikom badań B2C i B2B dowiedzą się jak sytuację na rynku oceniają konsumenci oraz gracze rynkowi, a także jakie panują na nim trendy.

Przeczytaj więcej ▾

Raporty PMR zawierają także informacje na temat aktualnej i prognozowanej sytuacji makroekonomicznej oraz jej wpływu na dany sektor, nowych graczy na rynku, innowacji wprowadzanych przez graczy rynkowych czy zwyczajów konsumentów. Nasi eksperci posiadają wieloletnie doświadczenie w analizowaniu poszczególnych rynków i są często cytowani przez branżowe media i prasę, a także występują na najważniejszych eventach i konferencjach dotyczących rynku FMCG i handlu detalicznego.