Analizy w sektorze budownictwa

Dane PMR wspierają kluczowych graczy na rynku budowlanym w opracowywaniu, wdrażaniu i monitorowaniu skutecznych strategii rynkowych, dostosowanych do ich specyficznych potrzeb biznesowych.

Analizy PMR koncentrują się na rynkach budowlanych nie tylko w Polsce, ale całej Europie Środkowej, Południowej
i Wschodniej. Prowadzimy dogłębne badania sektora w podziale na cztery segmenty: budownictwa inżynieryjnego, niemieszkaniowego, mieszkaniowego oraz materiałów budowlanych. Dostarczamy dokładne informacje na temat wartości rynkowej i tempa wzrostu (historycznego i prognozowanego), strategii kluczowych graczy, głównych planowanych projektów/inwestycji budowlanych oraz szczegółowych analiz każdego segmentu rynku.

Analizy rynku budowlanego PMR są przygotowywane przez wielokrotnie nagradzanych specjalistów. Otrzymaliśmy wiele wyróżnień branżowych, m.in. nagrodę Laur Buildera za jakość profesjonalnych usług doradczych i badawczych na rynku budowlanym. Efekty naszych prognoz i analiz prezentujemy w postaci newsletterów, raportów oraz szczegółowych baz danych.

Przeczytaj więcej ▾

W swoim portfolio posiadamy także bazę PMR Inwestycje, gdzie regularnie aktualizujemy kilka tysięcy inwestycji budowlanych na wszystkich etapach prac – od planowania, przetargi, po różne fazy budowy. Prezentujemy w niej informacje o aktywności inwestorów, projektantów i generalnych wykonawców.

O najważniejszych wydarzeniach i kluczowych zjawiskach na rynku budowlanym, w tym również o otoczeniu konkurencyjnym, można codziennie przeczytać na naszym serwisie branżowym ConstructionMarketExperts.com