Konrad Jeleń

 
Head of Technical Solutions
 

Doświadczony dyrektor IT i architekt korporacyjny z licznymi sukcesami w prowadzeniu zespołów odpowiedzialnych za projekty transformacji biznesowej wspomaganej technologią informatyczną. Ma szerokie doświadczenie zarówno w pracy z międzynarodowymi przedsiębiorstwami z listy Fortune 500 jak również firmami średniej wielkości.

Zarządzał działami badawczo-rozwojowymi, informatycznymi oraz biurem projektów. Skutecznie wdrażał różnorodne rozwiązania cyfrowe np. systemy raportowania, odzyskiwania danych po awarii, rozwiązania big data, systemy HR i monitorowania czasu pracy oraz rozwiązania chmurowe.

Oprócz wiedzy technicznej jest świetnym negocjatorem, który skutecznie radzi sobie z eskalacjami w łańcuchach dostaw i sytuacjami kryzysowymi. Jest profesjonalistą nastawionym na osiąganie wymiernych wyników takich jak wzrost rentowności czy satysfakcja klientów.

Ta strona używa plików cookie. Kontynuując przeglądanie witryny, akceptujesz politykę prywatności i wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie.