fbpx

Wywiady ze specjalistami w dziedzinie onkologii w Rumunii

Rynek medyczny
Rumunia
Firma konsultingowa

Lekarz

Nasz klient, firma konsultingowa z siedzibą w Nowym Jorku, poprosiła PMR o przeprowadzenie wywiadów z wiodącymi specjalistami w dziedzinie onkologii – raka głowy i szyi.

Cel badania 

Celem badania było zdobycie informacji o potencjalnych badaczach, którzy mieli brać udział w testach klinicznych. Testy te miały dotyczyć eksperymentalnego leku przeciwko rakowi głowy i szyi.

Metoda badawcza PMR

PMR dostarczył klientowi podsumowanie trzech wywiadów. Wywiady ze specjalistami onkologii zostały przeprowadzone zarówno w języku polskim, jak i angielskim, w zależności od preferencji respondentów.

Efekt badania

Przede wszystkim dostarczyliśmy naszemu klientowi niezbędne informacje do rozpoczęcia badań klinicznych. Wywiady ze specjalistami onkologii przeprowadzone przez PMR, pozwoliły uzyskać dla naszego klienta istotne informacje o potencjalnych badaczach. Dodatkowo wykonaliśmy opis ich doświadczenia zawodowego, wykształcenia, doświadczenia w badaniach klinicznych oraz wyraz gotowości do uczestnictwa w nich.

Udostępnij tę stronę!

Formularz kontaktowy

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Rozumiem, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwośći ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest PMR Ltd. Sp. z o.o.