Dystrybucja farmaceutyczna w Turcji: analiza rynku

Rynek farmaceutyczny
Turcja
Fundusz inwestycyjny

CEL

Czy dystrybucja farmaceutyczna w Turcji to dobry obszar do rozważenia przejęć?

Nasz stały klient, fundusz inwestycyjny, był zainteresowany wykonaniem analizy rynku, której tematem byłaby dystrybucja farmaceutyczna w Turcji. Klient chciał zidentyfikować głównych graczy, jak również trendy na rynku hurtu i sprzedaży detalicznej farmaceutyków. W ramach analizy rynku zidentyfikowaliśmy również czynniki, które trzeba wziąć pod uwagę wchodząc na turecki rynek farmaceutyczny.

 

ROZWIĄZANIE

Kompleksowa analiza łańcucha dostaw farmaceutyków w Turcji

PMR dostarczył kompleksową analizę struktury tureckiego hurtu i detalu farmaceutycznego jeżeli chodzi o pokrycie geograficzne, liczbę placówek oraz wartość sprzedaży. Zidentyfikowaliśmy głównych graczy oraz ich wyniki finansowe.

Szczególnie istotną część projektu stanowiło zebranie informacji na temat przeszłych i oczekiwanych trendów rynkowych. Nasi doświadczeni analitycy dokonali oceny wpływu tych trendów na firmy obecne na rynku.

 

EFEKT

Fundusz inwestycyjny otrzymał wsparcie strategicznych decyzji odnośnie planowanych działań na rynku tureckim.

Klient miał możliwość przeanalizowania potencjalnych celów do przejęć na rynku dystrybucji farmaceutycznej w Turcji. Dzięki dostarczonym danym, ocenił kondycję finansową potencjalnych partnerów.

 

Udostępnij tę stronę!

Formularz kontaktowy

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Rozumiem, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwośći ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest PMR Ltd. Sp. z o.o.