Badanie rynku dźwignic w Polsce, Czechach oraz Rosji

Rynek dźwignic
Polska, Czechy, Rosja
Producent urządzeń dźwignicowych

Wyzwanie:

Jak będzie rozwijał się rynek dźwignic w Europie?

Do tego projektu zostaliśmy zaangażowani dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu oraz eksperckiej wiedzy na temat rynków Europy Środkowo-Wschodniej. Mieliśmy okazję udowodnić i wykorzystać nasze kompetencje w regonie, realizując badanie rynku dźwignic.

Międzynarodowy gracz w branży przemysłowej potrzebował szczegółowych danych o tym rynku w wielu krajach. My byliśmy odpowiedzialni za część badania – skupiliśmy się na rynku urządzeń dźwignicowych w Polsce, Czechach i Rosji.

Rozwiązanie:

Kompleksowe badanie rynku dźwignic

Zidentyfikowaliśmy kluczowych graczy rynku dźwignic w każdym z trzech analizowanych krajów – zarówno w obszarze producentów, jak i dystrybutorów urządzeń dźwignicowych. Dotarliśmy do najważniejszych decydentów i ekspertów ze wszystkich tych przedsiębiorstw. Przeprowadziliśmy w sumie około 80 pogłębionych wywiadów na rynkach polskim, czeskim i rosyjskim.

By mieć pewność co do obecnej sytuacji oraz perspektyw rozwoju rynku, poszerzyliśmy zakres badania o perspektywę użytkowników urządzeń dźwignicowych. Zrealizowaliśmy około 25 wywiadów z użytkownikami końcowymi w sektorach, które są największymi odbiorcami tych urządzeń.

Efekt:

Znajomość rynku dźwignic w Polsce, Czechach i Rosji

Wykonaliśmy obszerne badanie rynku dźwignic, a w konsekwencji dostarczyliśmy naszemu klientowi wielu ważnych danych:

  • wartość rynku,
  • wielkość rynku,
  • główni gracze,
  • trendy,
  • prognozy rozwoju.

Udostępnij tę stronę!

Formularz kontaktowy

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Rozumiem, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwośći ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest PMR Ltd. Sp. z o.o.