Analiza rynku prefabrykatów z betonu

Rynek budowlany
Niemcy, Szwecja, Polska
Producent betonu

Wyzwanie:

Jaki jest obecny stan rynku?

Realizację tego projektu zleciła nam firma będąca liderem na rynku betonu. Poprosiła zespół PMR Consulting & Research o przeprowadzenie analizy rynku prefabrykatów z betonu oraz opracowanie raportu z kluczowymi danymi rynkowymi i rekomendacjami biznesowymi.

Klient szukał informacji na temat kondycji, struktury i potencjału rynku, a także głównych producentów i największych odbiorców betonu w Polsce.

Myśląc o rozwoju firmy, klient rozważał możliwość eksplorowania rynków międzynarodowych. Dlatego był również zainteresowany informacjami o największych eksporterach prefabrykatów betonowych do Niemiec i Szwecji.

Rozwiązanie:

Kompleksowa analiza rynku prefabrykatów z betonu

Aby odpowiedzieć na wszystkie pytania stawiane przez klienta i wesprzeć przyszły rozwój jego firmy, zespół konsultantów z PMR Consulting & Research dokonał szczegółowej analizy całego rynku, w tym:

  • oceny struktury rynku prefabrykatów betonowych – zarówno pod względem jakościowym, jak i ilościowym,
  • identyfikacji największych producentów i odbiorców prefabrykatów betonowych na rynku polskim,
  • analizy danych rynkowych dotyczących eksportu prefabrykatów do Niemiec i Szwecji.

Efekt:

Poprawa pozycji rynkowej

Nasz klient otrzymał od konsultantów z PMR Consulting & Research szczegółową analizę rynku prefabrykatów z betonu. Dzięki informacjom zebranym podczas tego projektu, klient był w stanie stworzyć dostosowaną do sytuacji rynkowej strategię rozwoju, a także zdecydować, które firmy są najlepszymi potencjalnymi partnerami biznesowymi. A tym samym wzmocnił swoją pozycję jako jeden z największych dostawców.

Udostępnij tę stronę!

Formularz kontaktowy

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Rozumiem, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwośći ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest PMR Ltd. Sp. z o.o.