Analiza rynku pracy w wybranych regionach Afryki Północnej

Rynek pract
Afryka Północna
Producent wiązek elektrycznych

Nasz klient, zlecił PMR przygotowanie analizy rynku pracy, która miała na celu zrozumienie podstawowej sytuacji pracowników i potencjalnych pracowników w kilku lokalizacjach Afryki Północnej.

Cel badania PMR

Projekt skupiał się na ogólnej analizie danych statystycznych dla regionów oraz badań mieszkańców określonych obszarów. Analiza rynku pracy miała głównie na celu uzyskanie informacji o potencjale zatrudnienia.

Metoda analizy rynku pracy

Projekt badawczo-doradczy zaproponowany przez zespół PMR, obejmował:

  • ogólną analizę danych statystycznych, w oparciu o oficjalne rządowe i inne zewnętrzne źródła dla odpowiednich lokalizacji,
  • badania ilościowe oparte na reprezentatywnej próbie osób mieszkających we wspomnianych obszarach.

Efekt badania rynku 

Poprzez udostępniony raport PMR, ułatwiliśmy klientowi zrozumienie sytuacji na rynku pracy w określonych lokalizacjach w Afryce Północnej. Analiza rynku pracy pomogła także w podejmowaniu decyzji związanych z potencjalnym zatrudnieniem i procesem inwestycyjnym.

Udostępnij tę stronę!

Formularz kontaktowy

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Rozumiem, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwośći ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest PMR Ltd. Sp. z o.o.