Case studies - 17 maja 2019

Wywiady ze specjalistami w dziedzinie onkologii w Rumunii

Nasz klient, firma konsultingowa z siedzibą w Nowym Jorku, poprosiła PMR o przeprowadzenie wywiadów z wiodącymi specjalistami w dziedzinie onkologii – raka głowy i szyi.

Cele projektu

Celem badania było zdobycie informacji o potencjalnych badaczach, którzy mieli brać udział w testach klinicznych. Testy te miały dotyczyć eksperymentalnego leku przeciwko rakowi głowy i szyi.

Szczegóły projektu

PMR dostarczył klientowi podsumowanie trzech wywiadów. Wywiady ze specjalistami onkologii zostały przeprowadzone zarówno w języku polskim, jak i angielskim, w zależności od preferencji respondentów.

Rezultaty projektu

Przede wszystkim dostarczyliśmy naszemu klientowi niezbędne informacje do rozpoczęcia badań klinicznych. Wywiady ze specjalistami onkologii przeprowadzone przez PMR, pozwoliły uzyskać dla naszego klienta istotne informacje o potencjalnych badaczach.

 

Dodatkowo wykonaliśmy opis ich doświadczenia zawodowego, wykształcenia, doświadczenia w badaniach klinicznych oraz wyraz gotowości do uczestnictwa w nich.

Potrzebujesz więcej danych?

W PMR doradzamy
i wspieramy działania Twojej firmy

Marta Marszałek

Senior Pharma & Healthcare Market Analyst

Ta strona używa plików cookie. Kontynuując przeglądanie witryny, akceptujesz politykę prywatności i wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie.