Case studies - 7 maja 2019

Analiza rynku usług napromieniania i sterylizacji radiacyjnej w Polsce

Pracując dla Politechniki Łódzkiej, PMR przygotował raport o rynku usług napromieniania i sterylizacji radiacyjnej w Polsce.

Szczegóły projektu

Raport obejmujący rynek usług napromieniania i sterylizacji radiacyjnej, przygotowany został w oparciu o metodologię wykorzystującą trzy źródła informacji:

 

    • analizę desk research,
    • badanie ilościowe – 160 wywiadów telefonicznych (CATI) z firmami potencjalnie zainteresowanymi usługami napromieniania i sterylizacji,
    • wywiady z ekspertami rynkowymi, przedstawicielami organizacji branżowych i firm działających w wybranych sektorach rynku oraz przedstawicielami firm świadczących usługi napromieniania i sterylizacji radiacyjnej.
Rezultaty projektu

Raport opisujący rynek usług napromieniania i sterylizacji radiacyjnej zawierał informacje o sytuacji rynkowej w wybranych branżach oraz o stosowanych obecnie w nich technikach.

 

Co więcej projekt obejmował poziom kosztów i cen usług, a także aktualny popyt na nim. Dodatkowo uwzględniał inne szczegółowe informacje na temat rynku wymagane przez Klienta.

Potrzebujesz więcej danych?

W PMR doradzamy
i wspieramy działania Twojej firmy

Krystian Gryzło

Senior Market Researcher

Ta strona używa plików cookie. Kontynuując przeglądanie witryny, akceptujesz politykę prywatności i wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie.