Rynek medyczny i farmaceutyczny

PMR od ponad 20 lat prowadzi systematyczne badania i analizy dotyczące rynku farmaceutycznego oraz medycznego w Polsce oraz w krajach regionu CEE i CIS.

Oferta PMR dla branży farmaceutycznej i medycznej

Raporty na temat rynku farmaceutycznego i medycznego w Polsce oraz w krajach Europy Środkowo-Wschodniej zawierają m.in. informacje na temat wielkości rynku, udziałów głównych graczy, trendów i wydarzeń w analizowanej branży. Kluczową częścią raportów są także wnikliwe i opatrzone szerokim komentarzem prognozy. Prognozy opracowuje zespół ekspertów w dziedzinie modelowania ekonometrycznego oraz analityków branżowych.

Usługi pomiaru i prognozowania wartości wybranych sektorów rynku, realizowane na indywidualne zlecenie klientów.

Ilościowe i jakościowe badania rynku, w tym z wykorzystaniem metod CATI, CAWI, FGI, IDI, wywiadów eksperckich i innych metodologii.

Usługi międzynarodowej realizacji terenowej badań ilościowych i jakościowych (fieldwork) w regionie CEE, realizowane dla innych firm badawczych.

Gdzie prowadzimy badania rynku farmaceutycznego i medycznego?

Kraje, w których regularnie realizujemy badania i analizy:

Polska

Ukraina

Słowacja

Rumunia

Czechy

Węgry

Inne

Realizujemy także badania i analizy w innych krajach Europy Środkowo-Wschodniej (CEE), krajach Wspólnoty Niepodległych Państw (CIS), a także w innych regionach.

Kim są klienci PMR z branży farmaceutycznej i medycznej?

Klientami PMR w branży farmaceutycznej i medycznej są producenci leków, suplementów diety, urządzeń medycznych oraz substancji aktywnych, przedsiębiorstwa świadczące usługi prywatnej i publicznej opieki medycznej, firmy z sektora diagnostyki obrazowej i laboratoryjnej, firmy z branży medtech, a także instytucje państwowe i międzynarodowe związane z rynkiem medycznym.

Napisz do nas

W celu uzyskania szczegółowych informacji, prosimy o kontakt:

Joanna Kaim
Joanna Kaim

Business Development Manager (Pharma & Healthcare)
+48 609 128 202
joanna.kaim@pmrcorporate.com

Beata Michalska
Beata Michalska

Sales Specialist (Pharma & Healthcare)
+48 607 636 904
beata.michalska@pmrcorporate.com

Monika Stefańczyk
Monika Stefańczyk

Pharma & Healthcare Business Unit Director
monika.stefanczyk@pmrcorporate.com

Marta Marszałek
Marta Marszałek

Senior Healthcare Market Analyst
marta.marszalek@pmrcorporate.com

Raporty
rynek-prywatnej-opieki-zdrowotnej-w-polsce
rynek-suplementów-diety-w-polsce
rynek-dermokosmetykow-w-polsce
rynek-usług-diagnostyki-laboratoryjnej
Dane PMR wspierają kluczowych graczy na rynku farmaceutycznym i ochrony zdrowia w opracowywaniu, wdrażaniu i monitorowaniu skutecznych strategii rynkowych, dostosowanych do ich specyficznych potrzeb biznesowych.
Projekty
projektyPMR-slider
Oferujemy badania rynku oraz analizy i prognozy gospodarcze realizowane na indywidualne zlecenie Klientów. Specjalizujemy się obliczaniu wielkości rynków, opracowywaniu prognoz ich rozwoju oraz badaniach ankietowych business-to-business.
Sklep
sklepPMR
Oferta PMR obejmuje:
- Cykliczne raporty na temat rynków Retail, Construction, Pharma & Healthcare oraz ICT w krajach Europy Środkowo-Wschodniej
- Ilościowe i jakościowe badania rynku, w tym z wykorzystaniem metod CATI, CAWI, FGI, IDI, wywiadów eksperckich i innych metodologii.
- Usługi międzynarodowej realizacji terenowej badań ilościowych i jakościowych w regionie CEE
Raporty
Projekty
Sklep

Nasze inne branże

Scroll to Top