Rynek informatyczny i telekomunikacyjny (ICT)

PMR od ponad 20 lat prowadzi systematyczne badania i analizy dotyczące rynku IT oraz telekomunikacyjnego w Polsce oraz w krajach regionu CEE i CIS.

Oferta PMR dla branży ICT

Raporty na temat rynku informatyczno-telekomunikacyjnego i jego poszczególnych segmentów w Polsce oraz w krajach Europy Środkowo-Wschodniej zawierają m.in. informacje na temat wielkości rynku, udziałów głównych graczy, trendów i wydarzeń w analizowanej branży. Kluczową częścią raportów są także wnikliwe i opatrzone szerokim komentarzem prognozy. Prognozy opracowuje zespół ekspertów w dziedzinie modelowania ekonometrycznego oraz analityków branżowych.

Usługi pomiaru i prognozowania wartości wybranych sektorów rynku, realizowane na indywidualne zlecenie klientów.

Ilościowe i jakościowe badania rynku, w tym z wykorzystaniem metod CATI, CAWI, FGI, IDI, wywiadów eksperckich i innych metodologii.

Usługi międzynarodowej realizacji terenowej badań ilościowych i jakościowych (fieldwork) w regionie CEE, realizowane dla innych firm badawczych.

Gdzie prowadzimy badania rynku informatycznego i telekomunikacyjnego (ICT)?

Kraje, w których regularnie realizujemy badania i analizy rynku IT i telekomunikacyjnego:

Polska

Ukraina

Słowacja

Rumunia

Czechy

Węgry

Inne

Segmenty rynku ICT, które regularnie analizujemy:

Realizujemy także badania i analizy rynku ICT w innych krajach Europy Środkowo-Wschodniej (CEE), krajach Wspólnoty Niepodległych Państw (CIS), a także w innych regionach.

Kim są klienci PMR z branży ICT?

Klientami PMR w branży IT i telekomunikacyjnej są m.in. operatorzy telekomunikacyjni, operatorzy centrów danych, producenci oprogramowania i sprzętu komputerowego, producenci sprzętu telekomunikacyjnego, producenci telefonów, sieci komórkowe i stacjonarne, podmioty świadczące usługi z zakresu cyberbezpieczeństwa, a także instytucje regulacyjne, branżowe i międzynarodowe.

Napisz do nas

W celu uzyskania szczegółowych informacji, prosimy o kontakt:

Monika Szczypta
Monika Szczypta

Business Development Manager (ICT & Construction)
+48 607 979 580
monika.szczypta@pmrcorporate.com

Paweł Olszynka
Paweł Olszynka

Head of Strategic Projects & Partnerships
ICT Business Unit Director


pawel.olszynka@pmrcorporate.com

Raporty
rynek-zintegrowanych-usług
rynek-suplementów-diety-w-polsce
rynek-dermokosmetykow-w-polsce
rynek-usług-diagnostyki-laboratoryjnej
Dane PMR wspierają kluczowych graczy na rynku IT i telekomunikacyjnym (ICT) w opracowywaniu, wdrażaniu i monitorowaniu skutecznych strategii rynkowych, dostosowanych do ich specyficznych potrzeb biznesowych.
Projekty
projektyPMR-slider
Oferujemy badania rynku oraz analizy i prognozy gospodarcze realizowane na indywidualne zlecenie Klientów. Specjalizujemy się obliczaniu wielkości rynków, opracowywaniu prognoz ich rozwoju oraz badaniach ankietowych business-to-business.
Sklep
sklepPMR
Oferta PMR obejmuje:
- Cykliczne raporty na temat rynków Retail, Construction, Pharma & Healthcare oraz ICT w krajach Europy Środkowo-Wschodniej
- Ilościowe i jakościowe badania rynku, w tym z wykorzystaniem metod CATI, CAWI, FGI, IDI, wywiadów eksperckich i innych metodologii.
- Usługi międzynarodowej realizacji terenowej badań ilościowych i jakościowych w regionie CEE
Raporty
Projekty
Sklep

Nasze inne branże

Scroll to Top