Rynek handlu detalicznego i hurtowego oraz FMCG

PMR od ponad 20 lat prowadzi systematyczne badania i analizy dotyczące rynków handlu detalicznego i hurtowego w Polsce oraz w krajach regionu CEE i CIS. Klientom działającym w branży handlowej oferujemy cyklicznie publikowane raporty branżowe, badania ilościowe i jakościowe oraz usługi prognozowania biznesowego realizowane na indywidualne zlecenie.

Oferta PMR dla branży retail & FMCG obejmuje:

 • Cyklicznie publikowane raporty na temat rynku handlu detalicznego i jego poszczególnych segmentów w Polsce oraz w krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Raporty zawierają m.in. informacje na temat wielkości rynku, udziałów głównych graczy, trendów i wydarzeń w analizowanej branży. Kluczową częścią raportów są także wnikliwe i opatrzone szerokim komentarzem prognozy. Prognozy opracowuje zespół ekspertów w dziedzinie modelowania ekonometrycznego oraz analityków branżowych. Pełna oferta raportów znajduje się tutaj.
 • Usługi pomiaru i prognozowania wartości wybranych sektorów rynku, realizowane na indywidualne zlecenie klientów.
 • Ilościowe i jakościowe badania rynku, w tym z wykorzystaniem metod CATI, CAWI, FGI, IDI, wywiadów eksperckich i innych metodologii.
 • Usługi międzynarodowej realizacji terenowej badań ilościowych i jakościowych (fieldwork) w regionie CEE, realizowane dla innych firm badawczych.

Kraje, w których regularnie realizujemy badania i analizy rynku handlu detalicznego i hurtowego:

 • Polska
 • Rosja
 • Czechy
 • Węgry
 • Słowacja
 • Ukraina
 • Rumunia.

Realizujemy także badania i analizy w innych krajach Europy Środkowo-Wschodniej (CEE), krajach Wspólnoty Niepodległych Państw (CIS), a także w innych regionach.

Klientami PMR w branży handlu detalicznego są sieci handlowe, firmy z branży FMCG, producenci artykułów spożywczych i niespożywczych, producenci RTV i AGD, firmy działające w branży e-commerce, a także instytucje państwowe i międzynarodowe związane z handlem detalicznym.

Napisz do nas

W celu uzyskania szczegółowych informacji, prosimy o kontakt:

Justyna Wasa
Justyna Wasa

Sales & Business Development Director
+48 609 400 505
Justyna.wasa@pmrcorporate.com

Anna Bukowska
Anna Bukowska

Business Development Manager (Retail & FMCG)
+48 605 834 000
anna.bukowska@pmrcorporate.com

Agnieszka-Skonieczna
Agnieszka Skonieczna

Retail Business Unit Director
agnieszka.skonieczna@pmrcorporate.com

Magdalena Filip
Magdalena Filip

Deputy Retail Business Unit Director
magdalena.filip@pmrcorporate.com

Karolina Szałas
Karolina Szałas

Senior Retail Market Analyst
karolina.szalas@pmrcorporate.com

Raporty
rynek-prywatnej-opieki-zdrowotnej-w-polsce
rynek-suplementów-diety-w-polsce
rynek-dermokosmetykow-w-polsce
rynek-usług-diagnostyki-laboratoryjnej
Dane PMR wspierają kluczowych graczy na rynku handlu detalicznego i FMCG w opracowywaniu, wdrażaniu i monitorowaniu skutecznych strategii rynkowych, dostosowanych do ich specyficznych potrzeb biznesowych.
Projekty
projektyPMR-slider
Oferujemy badania rynku oraz analizy i prognozy gospodarcze realizowane na indywidualne zlecenie Klientów. Specjalizujemy się obliczaniu wielkości rynków, opracowywaniu prognoz ich rozwoju oraz badaniach ankietowych business-to-business.
Sklep
sklepPMR
Oferta PMR obejmuje:
- Cykliczne raporty na temat rynków Retail, Construction, Pharma & Healthcare oraz ICT w krajach Europy Środkowo-Wschodniej
- Ilościowe i jakościowe badania rynku, w tym z wykorzystaniem metod CATI, CAWI, FGI, IDI, wywiadów eksperckich i innych metodologii.
- Usługi międzynarodowej realizacji terenowej badań ilościowych i jakościowych w regionie CEE
Raporty
Projekty
Sklep

Nasze inne branże

Przewiń do góry